Rozvody topení

Provádíme kompletní rozvody ústředního topení ve všech materiálech. Veškeré topenářské zásahy jsou prováděny zkušenými topenáři s několikaletou praxí v oboru. Tím jsou zaručeny kvalitně odvedené topenářské práce.

Opravy topení:

  • vyhledání a posouzení závady na domovních rozvodech topných systémů
  • výměny a nové instalace termostatických regulačních ventilů, kohoutů
  • posouzení a regulace topných systémů

Topenářské práce:

  • opravy, výměny a nové instalace šoupat kompenzátorů
  • opravy, výměny a nové instalace pojistných a redukčních ventilů, topení

Montáž topení:

  • montáž a demontáž všech druhů topných systémů
  • generální opravy, montáž a opravy zdrojů (výměníky, kotelny)

Zajišťujeme opravy topení, servis topení a revize topení, dále servis, revize a opravy kotelny. Nabízíme široký záběr topenářských prací od montáži, po generální opravy až po pravidelný servis. Topenáři a plynaři zajistí opravy a instalace kotlů.

Využijte našich služeb, a garantujeme vám splnění veškerých požadavků na regulace topení

Dále montujeme radiátory, kotle, rozvody a další topné systémy.

Otopná tělesa nabízí volbu mezi deskovými a koupelnovými tělesy.

Desková otopná tělesa jsou určena k napojení na systém ústředního vytápění. Výrobci umožňují výběr velikosti, která bude do interiéru pasovat co možná nejlépe, některá tělesa jsou dokonce upravena tak, aby mohla kopírovat oblý tvar místnosti (designová otopná tělesa Comfort, ELVL). Výjimkou nejsou ani designová otopná tělesa se speciálním povrchem, strukturou či barvami.

Koupelnová tělesa jsou často používána v koupelnách či na toaletách, ale rozhodně to není pravidlem. Jsou nabízena v provedení teplovodním i elektrickém, v bílém, chromovém či nerezovém a samozřejmostí je i široký výběr rozměrů

Podlahové topení je zařízení pro velkoplošné sálavé vytápění, díky němuž je místnost vytápěna rovnoměrně. Podlaha místnosti vytápěné podlahovým topením není teplá, ale ani chladná, a tak je možné pohybovat se po ní naboso. může být teplovodní či elektrické.

Teplovodní podlahové vytápění využívá vody proudící v plastových trubkách. Tyto trubky jsou položeny do betonu, který se zpravidla používá pro pokládku podlahové krytiny z keramiky, mramoru, žuly, kameniny a dřeva. Teplo je z trubek do celé místnosti přenášeno přes podlahu, ta se tedy sama stává topným tělesem. Voda pro teplovodní podlahové vytápění může být ohřívána několika různými způsoby. Zdrojem ohřevu vody může být plynový, elektrický či kondenzační kotel, tepelné čerpadlo nebo solární systém a tento zdroj je možno kdykoli v budoucnu změnit.

Elektrické podlahové vytápění může být akumulační, poloakumulační či přímotopné. Nevýhodou oproti teplovodnímu podlahovému vytápění je fakt, že do budoucna není možné změnit zdroj z elektrické energie na jiný.

Potřebujete více informací o rozvodech topení? Kontaktujte nás!

Tisknout


Věděli jste že...

Kotle Rojek TKA, dokáží pracovat jak v automatickém tak manuálním režimu, automaticky spalují hnědé uhlí v ořechu 2, dřevěné pelety bíle, dřevěné pelety s kůrou tmavé, rostlinné a slaměné pelety, obilí.

Kotle ROJEK KTP

Kotle ROJEK na pelety

Kotle Rojek

Kontaktujte nás

Centrum nářadí s.r.o.
Na Bahně 5
747 05 Opava

Tel.: +420 553 716 011

Fax: +420 553 622 897

Mobil: 736 608 262/272

E-mail:

Ústecký a Středočeský kraj : 733 109 191

Zobrazit kompletní kontakty© 2018, Centrum nářadí s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing